HAKKINDAKaragöz Saatçilik LTD. ŞTİ.

Saatçi Ahmet KARAGÖZ

Saat bakımı ve satışı ile girdiğimiz sektörde, dededen toruna 3 kuşaktır piyasaya yön veren güvenilir bir kurum olarak size hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Günümüz şartlarına uygun olarak gelişen teknoloji ile işimizi pekiştirerek size garantili, en üst düzey hizmet vermeye ve her geçen gün kendimizi geliştirerek mesleğimizde ayrıcalıklar yaşatmaya, daha çok müşterimize bu hizmet kalitesini ulaştırmayı hedefliyoruz.

1948’den bu yana, İzmir’in meşhur Kemeraltı çarşısından tüm Ege Bölgesine dağılan toptan, perakende müşteri portföyümüze perakende olarak satış mağazamızda, toptan olarak sıcak satış araçlarımız ile aralıksız hizmet veriyoruz.

 • saat satışı

  Toptan & Perakende Saat Satış Galerisi

  Birbirinden seçkin marka ve modeldeki saatlerin yetkili satış bayisiyiz. En uygun fiyatlarla saat sahibi olmak için doğru yerdesiniz.

 • saat parçası

  Toptan & Perakende Saat Yedek Parçası Satış Deposu

  Antika saat parçalarından, günümüz saat parçalarına kadar geniş bir yedek parça gamı ile tüm saatçi ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Orjinal pil, kayış, cam vb tüm ürünler için tek adres.

 • saat tamiri

  Tamiri İmkansız Saat Yoktur! Yanlış Adres Vardır!

  Kol, masa, duvar, dijital, led vb tüm saatleriniz garantili olarak tamir edilir. Yeni aldığınız saatinizden antika saatlerinize kadar tüm saatleriniz için güvenli adres.